sauny-klafs.sk logo

Saunové doplnky
Dokonca aj saunu je možné vylepšiť, a to doplnkami značky KLAFS.

Saunové doplňky - Farebné svetlo

Farebné svetlo

Nadštandardným vybavením je farebné svetlo s funkciou LIFTLIGHT. S daným svetlom si môžete nielen doladiť saunu do svojej obľúbenej farby, ale môžete si tiež užívať blahodarné účinky svetla na vašu pokožku. Červené svetlo funkcie LIFTLIGHT sa dotkne pokožky a premení sa na tepelnú energiu, kolagén v pokožke sa zahreje a prispieva tak k zdravšiemu fungovania pokožky. Kolagén vráti pokožke pružnosť a vrásky alebo rozšírené póry sa stratia.


Saunové doplňky - Kyslíkový systém

Kyslíkový systém

S vyššou koncentráciou kyslíka vo vzduchu, ktorý vdychujeme, stúpa schopnosť koncentrovať sa, zrýchľujú sa reakcie a zvyšuje sa výkonnosť tela. Naopak nedostatok kyslíka urýchľuje starnutie. SANO2 ponúka špeciálny kyslíkový systém pre saunu, s ktorým možno tieto výhody jednoducho využiť. Zo špeciálneho náustku vdychujeme kyslík a ľahšie sa tak môžeme uvoľniť a naplno relaxovať.


Saunové doplňky - Umělecké sklo Aquaviva

Umelecké sklo Aquaviva

Aby ste dosiahli optimálne uvoľnenie, musíte si nájsť na saunovanie dostatok času a užívať si ho všetkými zmyslami. Tento dôvod inšpiroval umelca prof. Waltera Giersa k vytvoreniu nadštandardného doplnku Aquaviva. Aquaviva je umelecký objekt z ručne opracovaného minerálneho skla, ktorý slúži ako zdroj stimulujúcich optických a akustických podnetov, ktoré vo vás vzbudzujú pocit, že ste v lese, pri horskej bystrine, alebo pri mori. Pri používaní doplnku Aquaviva sa dostaví pocit veľkej duchovnej úľavy.


Saunové doplňky - Hvězdná obloha

Hviezdna obloha

V saune sa dá veľmi dobre odpočívať, stačí jednoducho zavrieť oči a myšlienky nechať voľne plynúť. Aj váš zrak však môže príjemne blúdiť, napríklad na rozptýlenú hviezdnu oblohu so 40 hviezdami na strope alebo na BELLAVEDU s farebnou svetelnou hrou a striedavým svetlom v plynulých prechodoch na stenách vašej sauny.


Saunové doplňky - álkové ovládání sauny WELLCONTROL

Diaľkové ovládanie sauny WELLCONTROL

Pri odpočinku nemá nikto chuť sa hýbať. Aby vás v saune skutočne nič nevyrušovalo, vyvinuli sme diaľkové ovládanie sauny, ktoré všetkým užívateľom uľahčí sústredenie sa len na relax. Ponúkame diaľkové ovládanie WELLCONTROL a mnohé ďalšie doplnky, ktoré sa postarajú o spríjemnenie saunovania - napríklad lampu na čítanie alebo tlačidlo SaunaPur®.

Kontakt